Kvalitné vína z Bulharska

– pri nákupe nad 60 Eur -7% z celkovej sumy po zadaní kódu ´VINO´ pri pokladni!!
– pri nákupe nad 130 Eur doprava Zdarma!!
Zvýhodnený nákup
:KARTÓN

 

 

Novinky


Čierny piatok opäť po roku

Čierny piatok opäť po roku

Black Friday Opäť po roku vás pozývame na akciu Black Friday v našom e-shope.Od 21. do 30.11. 2022 sme upravili zľavy, ktoré môžete v tomto období čerpať. Zvýšili sme zľavu VINO z 5 % na 7 %.Táto zľava sa vzťahuje aj na produkty, ktoré už budú zľavnené,ako bonus...

preèítajte si viac
Novinky, zľavy a poukazy pri každom nákupe.

Novinky, zľavy a poukazy pri každom nákupe.

V našom e-shope sme pre vás pripravili niekoľko noviniek, ktoré by vás mohli zaujímať!   1. Prvá novinka, ktorá tu zostane natrvalo, sa volá ´´Kartón´´. Na domovskej stránke e-shopu sa môžete prekliknúť do sekcie Kartón alebo ji nájdete medzi ostatnými vinárstvi...

preèítajte si viac

Najobľúbenejšie vína


Zobrazených 153–160 z 188 výsledkov

Bulharské vína, dovoz vín z Bulharska, online predaj v našom e-shope.


Kvalitné vína z Bulharska od roku 2002. Kvalitné víno je nevyhnutnou súčasťou každej spoločenskej udalosti, ale nielen jej. Víno sa môže stať príjemnou súčasťou romantického večera vo dvojici, oslavy s priateľmi alebo svadby či firemného večierka. Iba skutoční znalci vedia, aké dobré sú bulharské vína. Naša spoločnosť dováža víno z Bulharska od roku 2002 a za ten čas sme objavili prvotriednych výrobcov, ktorí ponúkajú kvalitné bulharské vína, ktoré vám určite zachutia.

Vinohrady v Bulharsku majú dlhú tradíciu výroby kvalitných vín, ktorá siaha až do staroveku. Vzhľadom na množstvo vína, ktoré sa v Bulharsku vyrába, je zrejmé, že je to aj najobľúbenejší nápoj v krajine. Priemerná spotreba vína na osobu tu dosahuje 21 litrov bulharského vína. Tak prečo nevyskúšať jednu fľašu aj vy?

 

Bulharské vína z rôznych odrôd

Ak máte radi kvalitu, určite si vyberiete z našej ponuky bulharských vín. Ponúkame kvalitné vína z rôznych vinárstiev vrátane Bessa Valley, Katarzyna Estate, Starosel Winery a Damianitza Winery. Máte radšej Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Mavrud, Rubin alebo Syrah? Nájdete tu kvalitné bulharské vína od spoločností Vinivel LTD, Castra Rubra, Bratanov Winery, ale aj mnohých ďalších.

S našou ponukou kvalitných vín z Bulharska určite neurobíte chybu. Fľaša kvalitného nápoja sa tiež môže stať vhodným darčekom pre niekoho, kto oceňuje skutočnú kvalitu.

 

Košík